لانگ بیچ | شهری کوچک و تماشایی واقع در غرب واشینگتن

لانگ بیچ مکانی در شمال غربی اقیانوس آرام با حال و هوای یک شهر کوچک ولی در نزدیکی کلان شهرهای سیاتل و پورتلند باعث می شود رویای هر کسی که عاشق ساحل است به حقیقت بپیوندد. در این مقاله اطلاعاتی در خصوص لانگ بیچ جمع آوری شده است که میتواند شما را در سفر به آمریکا همراهی کند.

لانگ بیچ (Long Beach) – واشنگتن

لانگ بیچ مکانی در شمال غربی اقیانوس آرام با حال و هوای یک شهر کوچک ولی در نزدیکی کلان شهرهای سیاتل و پورتلند باعث می شود رویای هر کسی که عاشق ساحل است به حقیقت بپیوندد. در این مقاله اطلاعاتی در خصوص لانگ بیچ جمع آوری شده است که میتواند شما را در سفر به آمریکا همراهی کند.


معرفی لانگ بیچ

لانگ بیچ شهری در بخش پاسیفیک (Pacific) در ایالت واشینگتن در شمال غربی ایالات متحده است. لانگ بیچ با جمعیت ۱۳۴۶ نفر در سال ۲۰۱۴ و مساحت ۳٫۵ کیلومتر مربع شهری کوچک واقع بر بخش مرتفع شبه جزیره لانگ بیچ در غرب واشینگتن است. شبه جزیره لانگ بیچ از سمت غرب به اقیانوس آرام می رسد و مشخصه اش سواحل ممتد ماسه ای در آن سوی گستره اش می باشد که شهر لانگ بیچ هم بخشی از آن محسوب می شود. لانگ بیچ دارای اقلیمی همچون بقیه مناطق ساحل غربی آمریکاست.مشخصه آن هم تابستان های گرم، زمستان های خنک و آب و هوایی معمولا ملایم در طول سال است. با دریافت وقت سفارت آمریکا میتوانید از جذابیت های این شهر فوق العاده نهایت لذت را ببرید.

لانگ بیچ 2

خصوصیات لانگ بیچ

توریست ها انواع و اقسام ورزش های ماجراجویانه بی پایان را در لانگ بیچ و اطراف آن دارند. فعالیت هایی مثل کایاک سواری، اسب سواری، و شکار پرنده. به علاوه، دماغه ناامیدی (Cape Disappointment) و فانوس دریایی شمالی (North Head Lighthouses) واقع در ایلواکو به اقیانوس آرام مشرف هستند و توریست ها به آن ها علاقه دارند. این شهر به برگزاری جشنواره بین المللی سالیانه بادبادک ها در هفته سوم ماه آگوست و رقابت مجسمه های شنی معروف است.

لانگ بیچ 3

فانوس دریایی دماغه ناامیدی بخشی از پارک ایالتی کیپ دیساپوینتمنت (دماغه ناامیدی) است. این پارک ۱۸۸۲ هکتار است و در جنوب غربی ایلواکو، ساحل گردی، تماشای کشتی ها و فرصتی برای گذار در تاریخ طبیعی و فرهنگی منطقه در مسیرهای پیاده روی اش را در اختیار توریست ها می گذارد. پارک همچنین به بازدیدکننده ها منظره ای بی نظیر از رود کلمبیا را می دهد که طولانی ترین رود در منطقه شمال غرب آمریکای شمالی است.

لانگ بیچ 4

حیاط وحش لانگ بیچ

لانگ بیچ به دلیل نزدیکی به اقیانوس آرام، چند موقعیت برای تماشای پرنده ها در اختیار مشتاقان قرار می دهد؛ به ویژه در فصل بهار و پاییز، هنگام مهاجرت این پرندگان. لانگ بیچ در فصل پاییز جزو مسیر حرکت پرنده هاست که ۲۷۰ گونه از ۳۴۶ گونه پرنده ثبت شده در واشینگتن را در بر می گیرد. توریست ها ممکن است به مهاجرت بهاره پرندگان بربخورند (از آپریل تا می).

لانگ بیچ 5

سلیم نیمه پا، پرده دار سینه سیاه، آبچلیک غربی و لیست، گل نورد نوک دراز و نوک کوتاه و پلیکان های قهوه ای هم پاییز در هنگام مهاجرت دیده می شود. مهاجرت در اواسط سپتامبر به اوج می رسد که در این موقع، این محل به بهشت تماشای پرندگان تبدیل می شود.ما میتوانیم شما را در گرفتن و اخذ ویزای آمریکا و در نهایت سفر به آمریکا  همراهی کنیم.

تهدیدها لانگ بیچ

یک تیم از زیست شناسان فدرال اخیرا متوجه ظهور جلبک های سم ساز در امتداد ساحل اقیانوس آرام شده اند. تاثیرات این جلبک های سم ساز از میانه کالیفرنیا تا اقیانوس آرام و تا آلاسکا گسترده شده است. در شبه جزیره لانگ بیچ، گونه های شکارچی کوچک دریایی از جلبک ها تغذیه می کنند و برای گونه های بزرگتر دریایی مانند شیردریایی که از آن ها تغذیه می کنند ایجاد خطر می کنند. اخیرا دانشمندان به یک شیر دریایی برخوردند که پس از تغذیه از این گونه ها دچار مسمومیت با دوموئیک اسید شده بود.

لانگ بیچ 6

دوموئیک اسید به عنوان یک سم عصبی برای همه گونه های حیاتی از جمله انسان ها خطرساز است زیرا این سم بر کارکرد عصب ها تاثیر می گذارد و باعث حمله یا گاهی مرگ می شود. گفته می شود تشکیل این جلبک ها نتیجه مستقیم دمای بیش از معمول گرم آب دریا و اقیانوس ارام طی چند سال اخیر است. افزایش دمای دریا به گفته دانشمندان به افزایش اسیدی شدن اقیانوس منجر می شود. گفته می شود این پدیده ناشی از گرم شدن کره زمین است.

لانگ بیچ 7

موقعیت مکانی لانگ بیچ

شبه جزیره لانگ بیچ به طول ۴۵ کیلومتر مدعی داشتن طولانی ترین ساحل در آمریکاست. در امتداد شهر مجاور آن به نام ایلواکو (Ilwaco) تا جنوب و شهرستان های مجزای اویسترویل (Oysterville) و ناکوتا (Nahcotta) در شمال، این شهر لانگ بیچ است که مردم را از سیاتل واشینگتن (۲۶۶ کیلومتری) و پورتلند اورگان (۱۸۵ کیلومتری) به سوی خود می کشد. این مکان در دسترس توریست های مناطق دیگر آمریکا، کانادا و همچنین کانون های توریستی سیاتل و پورتلند هم هست.

لانگ بیچ 8

ما بهترین مسیر را برای گرفتن وقت سفارت آمریکا ، اخذ ویزای آمریکا و در نهایت اقامت در آمریکا با تور آمریکا پیش روی شما خواهیم گذاشت.

منبع :

iranankara

تاریخ انتشار :27 تیر 1396