• روند تقاضای ویزا

  اکثر روند ها و شرایط تقاضای ویزا دانشجویی و بازدید کنندگان تبادلی، استاندارد شده هستند. برای اطلاعات کامل در مورد روند تقاضای ویزا به وب سایت آن مراجعه نمایید. برای اطلاعات خاص در مورد کشورتان لطفا به وب سایت سفارت یا کنسولگری آمریکا مراجعه نمایید. اگرسوال خاصی در مورد ویزا دارید که در وب سایت سفارت به آن پاسخ داده نشده است، لطفا برای راهنمایی فردی با مرکز مشاوره educationUSA در نزدیکی تان تماس بگیرید.

   
 • ویزای دانشجویی

  چشم اندازکلی "از آنجایی که مصاحبه ها کوتاه هستند برای توضیح در مورد اینکه به چه دلیل می خواهید در آمریکا تحصیل کنید، چگونه در نظر دارید که مخارج خود را در دانشگاه تامین کنید و بعد از اتمام تحصیلات تان چه برنامه ای دارید، بهترین سعی خود را بکنید ."

   
 • روز مصاحبه در سفارت آمریکا

  روز مصاحبه لباس رسمی و در عین حال راحت بپوشید. آراستگی و انتخاب لباسی مناسب، اولین مسئله تاثیرگذار در تمامی مصاحبه های رسمی است. به سن و سال و دمای هوا نیز توجه کنید؛ در گرمای تابستان دبی نیازی به پوشیدن کت و شلوار و کروات نیست! سفارتخانه های امریکا، برای زنهای مسلمانان در زمینه پوشش استثنا قائل هستند و زنان محجبه می توانند با پوشش کامل وارد سفارت شوند.

   
 • ویزاهای کاری ایالات متحده امریکا

  ویزای H-1B " متخصصان حرفه ای" برای کار کردن در تخصصی ویژه. این ویزا مستلزم تحصیلات تکمیلی کارشناسی ارشد به بالا یا مدرک معادل آن می باشد. محققان برنامه های بین دولتی، مسئولین پروژه های اجرایی وزارت دفاع و مدل های مد و فشن شامل این نوع ویزا میشوند.

   
 • سیاست کنونی ایالات متحده امریکا در قبال ویزادهی به ایرانیان

  حتما شما هم پای صحبت پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی نشسته اید که از خاطرات خود راجع به سفر دور دنیا با گذر نامه ایرانی بدون نیاز به ویزا در گذشته های نزدیک سخن می گویند.

   
 • تحصیل در آمریکا 4 - برنامه ریزی قبل از عزیمت (بیمه و مهارت ها)

  در ذیل فهرستی از بیمه هایی که در زمان اقامت در آمریکا باید داشته باشید درج شده است. مشاور دانشجویان خارجی شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نوع از آنها به شما کمک کند.

   
 • تحصیل در آمریکا 3 - برنامه ریزی قبل از عزیمت (مسائل مالی)

  مسائل مالی _برنامه ریزی بودجه برای مدت اقامت تان هنگام برنامه ریزی در مورد مبلغ پول مورد نیاز جهت تامین مخارج اقامت تان به هزینه برآوردهایی که در فرم20_l یا فرم DS_2019 که به نامه پذیرش شما پیوست شده است نگاه کنید. این برآوردها معمولا دقیق هستند و از دانشجویان خارجی انتظار میرود مبلغ درج شده از وجوه کافی برخوردار باشند. همچنین شاید بخواهید در مورد مبلغ مورد نیاز از یک مشاور EducationUSA یا ضامن خود سوال کنید.

   
 • تحصیل در آمریکا 2 - برنامه ریزی قبل از عزیمت (مدارک مورد نیاز)

  مدارک مورد نیاز هر گونه مدرک مهم را که به سابقه حقوقی پزشکی وتحصیلی تان مرتبط می شود را همراه خود به آمریکا بیاورید. هنگام سفر تمامی مدارک مهم را به همراه داشته باشید و پس از رسیدن آنها را در چمدان خود نگذارید. آنها را به شخص دیگری ندهید مگر اینکه آن شخص کارت شناسایی خود را نشان دهد که ثابت کند دارای مجوز برای دریافت آن مدارک است.

   
 • تحصیل در آمریکا1 - منابع کمکها و اطلاعات قبل از عزیمت

  هنگام برنامه ریزی سفر به آمریکا، شاید بخواهید از یک مشاور حرفه ای دانشجویان خارجی کمک دریافت کنید.

   
 • اعلام آمادگی کانادا برای بازگشایی سفارتخانه در ایران/ سفارت انگلیس در تهران می‌تواند فعال باشد

  رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: رابطه جمهوری اسلامی ایران و ایالات متحده آمریکا چیزی نیست که با یک سفر تغییری کند و این رابطه تابع قواعد خاصی است که هیچ ارتباطی با انجام یک سفر ندارد.

   
Go To
Page Size